منوی دسته بندی

خدمات مالیاتی شرکت های شیمیایی

خدمات مالیاتی شرکت های شیمیایی ، یکی از اصلی ترین کارهای شرکت ها می باشد . سالیانه مدیران زیادی با دغدغه های مالیاتی رو به رو هستند . زیرا مدل کار این شرکت ها پیچیدگی خاصی دارد . باید متناسب با شرایط مختلف بررسی و انجام شود . ولی باید بدانید که در کل چه فعالیت هایی در این شرکت ها وجود دارد :

خدمات مالیاتی شرکت های شیمیایی

محاسبه بهای تمام شده

شرکت های شیمیای همیشه دارای فرمول ساخت هایی هستند . و تعداد متریال ساخت متفاوت است . این نوید را میدهیم با داشتن تیم مجرب و استقرار جهت بازدید از بخش تولید شما و بررسی خط کارخانه جهت محاسبه و آنالیز حساب های هر محصول اقدام مینماییم . محاسبه ضایعات و همچنین میزان مواد مصرفی و در نهایت محاسبه و تفکی دستمزد خط تولید و هزینه های کارخانه از وظایف تیم مالی می باشد .

سامانه مودیان از ابتدای مهر ماه

طبق آخرین بخشنامه صادره از سوی سازمان امور مالیاتی ، از ابتدای مهرماه سال 1402 الزام به ارسال در سامانه مودیان می باشد . عدم انجام این تکلیف قانونی تبعات مالیاتی و جرائم سنگین مالیاتی را دارد . خبر خوش این است که تیم پارسا حساب ایرانیان با داشتن نیرو های مسلط اقدام انجام کلیه امور از قبیل بارگذاری و صدور فاکتور در سامانه مودیان گردیده است . برای دریافت اطلاعات در خصوص صدور شناسه یکتا کلیک کنید .

ارزش افزوده و معاملات فصلی

وجود تعهدات فصلی برای مشتریان منجر به این موضوع شده است که تیم ماه به صورت ماهانه اسناد و مدارک شما را در سیستم های مالی خودتان و یا ما ثبت نموده و در کنار آن در موعد مقرر بتواند گزارش های دقیق و کامل ارائه دهد . می توانیم بگوییم یکی از بهترین روش های بررسی و انجام کار دریافت مدارک به صورت ماهانه می باشد .

ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق

یکی از خدات ما ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق است . انجام این امر به ظاهر بسیار ساده است اما عدم انجام تکالیف و محاسبه صحیح و استفاده از تکنیک های لازم حتی در زمان ثبت کارمند بعضا برای شرکت ها جرائم سنگین مالیاتی را به همراه خواهد داشت .

دیگر دغدغه ارسال اظهارنامه عملکرد وجود ندارد

با تیم حسابداری و خدات مالیاتی پارسا حساب ایرانیان صفر تا صد مالیاتی در کنار شما هستیم . و بدون هیچگونه دغدغه ای پایان سال از خدمات زیر ما بهره مند شوید :

  • انجام کلیه امور مرتبط با تهیه اظهارنامه مالیاتی
  • تهیه صورت های مالی اساسی
  • حسابرسی صورت های مالی
  • تهیه مدارک ممیزی
  • شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی
  • دریافت برگ تشخیص و قطعی مالیاتی
  • اعتراض به اوراق مالیاتی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات مالیاتی شرکت های شیمیایی و مشاوره با ما در ارتباط باشید 88390139 و 88390239 و 09123206704 میدان فاطمی ، خیابان چهلستون ، بوعلی سینا شرقی ، پلاک 25 طبقه 4 واحد 10

 

پارسا حساب ایرانیان وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *